STM32L011G3U7
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STM32L011G3U7 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STM32L011G3U7
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka UFQFPN 4X4X0.55 28L
Podatkovni listi: STM32L011G3U7.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2940 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STM32L011G3U7
Številka dela STM32L011G3U7 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis UFQFPN 4X4X0.55 28L Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 111573 pcs Podatkovni list STM32L011G3U7.pdf
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 1.65 V ~ 3.6 V Paket naprave za dobavitelja 28-UFQFPN (4x4)
Hitrost 32MHz Serija STM32L0
Velikost RAM-a 2K x 8 Vrsta pomnilnika programa FLASH
Pakiranje Tray Paket / primer 28-UFQFN
Tip oscilatorja Internal delovna temperatura -40°C ~ 105°C (TA)
Število I / O 24 Velikost EEPROM 512 x 8
natančen opis ARM® Cortex®-M0+ STM32L0 Microcontroller IC 32-Bit 32MHz 8KB (8K x 8) FLASH 28-UFQFPN (4x4) Podatkovni pretvorniki A/D 10x12b