STM32L011F3U6TR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STM32L011F3U6TR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STM32L011F3U6TR
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IC MCU 32BIT 8KB FLASH 20QFPN
Podatkovni listi: STM32L011F3U6TR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STM32L011F3U6TR
Številka dela STM32L011F3U6TR Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IC MCU 32BIT 8KB FLASH 20QFPN Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 145258 pcs Podatkovni list STM32L011F3U6TR.pdf
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 1.65 V ~ 3.6 V Paket naprave za dobavitelja 20-UFQFPN (3x3)
Hitrost 32MHz Serija STM32L0
Velikost RAM-a 2K x 8 Vrsta pomnilnika programa FLASH
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 20-UFQFN
Tip oscilatorja Internal delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA)
Število I / O 16 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Velikost EEPROM 512 x 8
natančen opis ARM® Cortex®-M0+ STM32L0 Microcontroller IC 32-Bit 32MHz 8KB (8K x 8) FLASH 20-UFQFPN (3x3) Podatkovni pretvorniki A/D 7x12b