STM32L011F4P6
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STM32L011F4P6 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STM32L011F4P6
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IC MCU 32BIT 16KB FLASH 20TSSOP
Podatkovni listi: STM32L011F4P6.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STM32L011F4P6
Številka dela STM32L011F4P6 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IC MCU 32BIT 16KB FLASH 20TSSOP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 58078 pcs Podatkovni list STM32L011F4P6.pdf
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 1.65 V ~ 3.6 V Paket naprave za dobavitelja 20-TSSOP
Hitrost 32MHz Serija STM32L0
Velikost RAM-a 2K x 8 Vrsta pomnilnika programa FLASH
Pakiranje Tube Paket / primer 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Druga imena 497-17477
STM32L011F4P6-ND
Tip oscilatorja Internal
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA) Število I / O 16
Velikost EEPROM 512 x 8 natančen opis ARM® Cortex®-M0+ STM32L0 Microcontroller IC 32-Bit 32MHz 16KB (16K x 8) FLASH 20-TSSOP