STM32L011K4T6D
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STMicroelectronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STM32L011K4T6D
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IC MCU 32BIT 16KB FLASH 32LQFP
Podatkovni listi: 1.STM32L011K4T6D.pdf2.STM32L011K4T6D.pdf3.STM32L011K4T6D.pdf4.STM32L011K4T6D.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STM32L011K4T6D
Številka dela STM32L011K4T6D Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IC MCU 32BIT 16KB FLASH 32LQFP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 1.65 V ~ 3.6 V Paket naprave za dobavitelja 32-LQFP (7x7)
Hitrost 32MHz Serija STM32L0
Velikost RAM-a 2K x 8 Vrsta pomnilnika programa FLASH
Pakiranje Tray Paket / primer 32-LQFP
Druga imena 497-16801 Tip oscilatorja Internal
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA) Število I / O 26
Velikost EEPROM 512 x 8 natančen opis ARM® Cortex®-M0+ STM32L0 Microcontroller IC 32-Bit 32MHz 16KB (16K x 8) FLASH 32-LQFP (7x7)