STM32L011K4U6TR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STM32L011K4U6TR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STM32L011K4U6TR
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka UFQFPN 5X5X0.55 32L
Podatkovni listi: STM32L011K4U6TR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STM32L011K4U6TR
Številka dela STM32L011K4U6TR Proizvajalec STMicroelectronics
Opis UFQFPN 5X5X0.55 32L Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 101680 pcs Podatkovni list STM32L011K4U6TR.pdf
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 1.65 V ~ 3.6 V Paket naprave za dobavitelja 32-UFQFPN (5x5)
Hitrost 32MHz Serija STM32L0
Velikost RAM-a 2K x 8 Vrsta pomnilnika programa FLASH
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 32-UFQFN Exposed Pad
Tip oscilatorja Internal delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA)
Število I / O 28 Velikost EEPROM 512 x 8
natančen opis ARM® Cortex®-M0+ STM32L0 Microcontroller IC 32-Bit 32MHz 16KB (16K x 8) FLASH 32-UFQFPN (5x5) Podatkovni pretvorniki A/D 10x12b