STM32L021D4P7
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STMicroelectronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STM32L021D4P7
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka TSSOP 14 BODY 4.4 PI
Podatkovni listi: STM32L021D4P7.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
960 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STM32L021D4P7
Številka dela STM32L021D4P7 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis TSSOP 14 BODY 4.4 PI Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 73909 pcs Podatkovni list STM32L021D4P7.pdf
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 1.65 V ~ 3.6 V Paket naprave za dobavitelja 14-TSSOP
Hitrost 32MHz Serija STM32L0
Velikost RAM-a 2K x 8 Vrsta pomnilnika programa FLASH
Pakiranje Tray Paket / primer 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Tip oscilatorja Internal delovna temperatura -40°C ~ 105°C (TA)
Število I / O 11 Velikost EEPROM 512 x 8
natančen opis ARM® Cortex®-M0+ STM32L0 Microcontroller IC 32-Bit 32MHz 16KB (16K x 8) FLASH 14-TSSOP Podatkovni pretvorniki A/D 4x12b