STGP10NC60K
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STGP10NC60K Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STGP10NC60K
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IGBT 600V 20A 60W TO220
Podatkovni listi: STGP10NC60K.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STGP10NC60K
Številka dela STGP10NC60K Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IGBT 600V 20A 60W TO220 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 85405 pcs Podatkovni list STGP10NC60K.pdf
Napetost - razčlenitev kolektorjev kolektorja (maks.) 600V Vce (on) (Max) @ Vge, Ic 2.5V @ 15V, 5A
Test Condition 390V, 5A, 10 Ohm, 15V Td (vklop / izklop) @ 25 ° C 17ns/72ns
Preklop energije 55µJ (on), 85µJ (off) Paket naprave za dobavitelja TO-220AB
Serija PowerMESH™ Moč - maks 60W
Pakiranje Tube Paket / primer TO-220-3
Druga imena 497-5119-5 delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vrsta vnosa Standard
Vrsta IGBT - Gate Charge 19nC
natančen opis IGBT 600V 20A 60W Through Hole TO-220AB Trenutni - impulzni kolektor (Icm) 30A
Tok - zbiralec (Ic) (maks.) 20A Številka osnovnega dela STG*10NC