STGP10NC60HD
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STGP10NC60HD Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STGP10NC60HD
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IGBT 600V 20A 65W TO220
Podatkovni listi: STGP10NC60HD.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STGP10NC60HD
Številka dela STGP10NC60HD Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IGBT 600V 20A 65W TO220 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 84913 pcs Podatkovni list STGP10NC60HD.pdf
Napetost - razčlenitev kolektorjev kolektorja (maks.) 600V Vce (on) (Max) @ Vge, Ic 2.5V @ 15V, 5A
Test Condition 390V, 5A, 10 Ohm, 15V Td (vklop / izklop) @ 25 ° C 14.2ns/72ns
Preklop energije 31.8µJ (on), 95µJ (off) Paket naprave za dobavitelja TO-220AB
Serija PowerMESH™ Povratni čas obnovitve (trr) 22ns
Moč - maks 65W Pakiranje Tube
Paket / primer TO-220-3 Druga imena 497-5118-5
delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Through Hole
Vrsta vnosa Standard Vrsta IGBT -
Gate Charge 19.2nC natančen opis IGBT 600V 20A 65W Through Hole TO-220AB
Trenutni - impulzni kolektor (Icm) 30A Tok - zbiralec (Ic) (maks.) 20A