STGP12NB60HD
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STGP12NB60HD Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STGP12NB60HD
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IGBT 600V 30A 125W TO220
Podatkovni listi: STGP12NB60HD.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STGP12NB60HD
Številka dela STGP12NB60HD Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IGBT 600V 30A 125W TO220 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 84567 pcs Podatkovni list STGP12NB60HD.pdf
Napetost - razčlenitev kolektorjev kolektorja (maks.) 600V Vce (on) (Max) @ Vge, Ic 2.8V @ 15V, 12A
Test Condition 480V, 12A, 10 Ohm, 15V Td (vklop / izklop) @ 25 ° C 5ns/91ns
Preklop energije 210µJ (off) Paket naprave za dobavitelja TO-220AB
Serija PowerMESH™ Povratni čas obnovitve (trr) 80ns
Moč - maks 125W Pakiranje Tube
Paket / primer TO-220-3 delovna temperatura 150°C (TJ)
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vrsta vnosa Standard
Vrsta IGBT - Gate Charge 68nC
natančen opis IGBT 600V 30A 125W Through Hole TO-220AB Trenutni - impulzni kolektor (Icm) 60A
Tok - zbiralec (Ic) (maks.) 30A Številka osnovnega dela STG*12NB