STGP10NB37LZ
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STGP10NB37LZ Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STGP10NB37LZ
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IGBT 440V 20A 125W TO220
Podatkovni listi: STGP10NB37LZ.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STGP10NB37LZ
Številka dela STGP10NB37LZ Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IGBT 440V 20A 125W TO220 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 47846 pcs Podatkovni list STGP10NB37LZ.pdf
Napetost - razčlenitev kolektorjev kolektorja (maks.) 440V Vce (on) (Max) @ Vge, Ic 1.8V @ 4.5V, 10A
Test Condition 328V, 10A, 1 kOhm, 5V Td (vklop / izklop) @ 25 ° C 1.3µs/8µs
Preklop energije 2.4mJ (on), 5mJ (off) Paket naprave za dobavitelja TO-220AB
Serija PowerMESH™ Moč - maks 125W
Pakiranje Tube Paket / primer TO-220-3
Druga imena 497-6732-5
STGP10NB37LZ-ND
delovna temperatura -65°C ~ 175°C (TJ)
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vrsta vnosa Standard
Vrsta IGBT - Gate Charge 28nC
natančen opis IGBT 440V 20A 125W Through Hole TO-220AB Trenutni - impulzni kolektor (Icm) 40A
Tok - zbiralec (Ic) (maks.) 20A Številka osnovnega dela STG*10NB