STGB30H60DFB
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STGB30H60DFB Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STGB30H60DFB
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka TRENCH GATE FIELD-STOP IGBT, HB
Podatkovni listi: STGB30H60DFB.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STGB30H60DFB
Številka dela STGB30H60DFB Proizvajalec STMicroelectronics
Opis TRENCH GATE FIELD-STOP IGBT, HB Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 69462 pcs Podatkovni list STGB30H60DFB.pdf
Napetost - razčlenitev kolektorjev kolektorja (maks.) 600V Vce (on) (Max) @ Vge, Ic 2V @ 15V, 30A
Test Condition 400V, 30A, 10 Ohm, 15V Td (vklop / izklop) @ 25 ° C 37ns/146ns
Preklop energije 383µJ (on), 293µJ (off) Paket naprave za dobavitelja D2PAK
Serija - Povratni čas obnovitve (trr) 53ns
Moč - maks 260W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Druga imena 497-16518-2
delovna temperatura -55°C ~ 175°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Vrsta vnosa Standard Vrsta IGBT Trench Field Stop
Gate Charge 149nC natančen opis IGBT Trench Field Stop 600V 60A 260W Surface Mount D2PAK
Trenutni - impulzni kolektor (Icm) 120A Tok - zbiralec (Ic) (maks.) 60A
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
STGB30H60DF
STGB30H60DF
Proizvajalci: STMicroelectronics
Opis: IGBT 600V 60A 260W D2PAK