STGB20NC60VT4
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STGB20NC60VT4 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STGB20NC60VT4
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IGBT 600V 60A 200W D2PAK
Podatkovni listi: STGB20NC60VT4.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STGB20NC60VT4
Številka dela STGB20NC60VT4 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IGBT 600V 60A 200W D2PAK Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 68865 pcs Podatkovni list STGB20NC60VT4.pdf
Napetost - razčlenitev kolektorjev kolektorja (maks.) 600V Vce (on) (Max) @ Vge, Ic 2.5V @ 15V, 20A
Test Condition 390V, 20A, 3.3 Ohm, 15V Td (vklop / izklop) @ 25 ° C 31ns/100ns
Preklop energije 220µJ (on), 330µJ (off) Paket naprave za dobavitelja D2PAK
Serija PowerMESH™ Moč - maks 200W
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Druga imena 497-12788-2
STGB20NC60VT4-ND
delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vrsta vnosa Standard
Vrsta IGBT - Gate Charge 100nC
natančen opis IGBT 600V 60A 200W Surface Mount D2PAK Trenutni - impulzni kolektor (Icm) 100A
Tok - zbiralec (Ic) (maks.) 60A Številka osnovnega dela STG*20NC