STGB30M65DF2
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STGB30M65DF2 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STGB30M65DF2
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IGBT 650V 30A D2PAK
Podatkovni listi: STGB30M65DF2.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STGB30M65DF2
Številka dela STGB30M65DF2 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IGBT 650V 30A D2PAK Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 24151 pcs Podatkovni list STGB30M65DF2.pdf
Napetost - razčlenitev kolektorjev kolektorja (maks.) 650V Vce (on) (Max) @ Vge, Ic 2V @ 15V, 30A
Test Condition 400V, 30A, 10 Ohm, 15V Td (vklop / izklop) @ 25 ° C 31.6ns/115ns
Preklop energije 300µJ (on), 960µJ (off) Paket naprave za dobavitelja D2PAK
Serija - Povratni čas obnovitve (trr) 140ns
Moč - maks 258W Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Druga imena 497-15843-1
delovna temperatura -55°C ~ 175°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Vrsta vnosa Standard Vrsta IGBT Trench Field Stop
Gate Charge 80nC natančen opis IGBT Trench Field Stop 650V 60A 258W Surface Mount D2PAK
Trenutni - impulzni kolektor (Icm) 120A Tok - zbiralec (Ic) (maks.) 60A