STGB30H60DLLFBAG
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STGB30H60DLLFBAG Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STGB30H60DLLFBAG
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IGBT
Podatkovni listi: 1.STGB30H60DLLFBAG.pdf2.STGB30H60DLLFBAG.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STGB30H60DLLFBAG
Številka dela STGB30H60DLLFBAG Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IGBT Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 66622 pcs Podatkovni list 1.STGB30H60DLLFBAG.pdf2.STGB30H60DLLFBAG.pdf
Napetost - razčlenitev kolektorjev kolektorja (maks.) 600V Vce (on) (Max) @ Vge, Ic 2.15V @ 5V, 30A
Test Condition 400V, 30A, 10 Ohm, 5V Td (vklop / izklop) @ 25 ° C -/320ns
Preklop energije 600µJ (off) Paket naprave za dobavitelja D2PAK
Serija HB Moč - maks 260W
Paket / primer TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB delovna temperatura -55°C ~ 175°C (TJ)
Tip montaže Surface Mount Vrsta vnosa Logic
Vrsta IGBT Trench Field Stop Gate Charge 110nC
natančen opis IGBT Trench Field Stop 600V 60A 260W Surface Mount D2PAK Trenutni - impulzni kolektor (Icm) 120A
Tok - zbiralec (Ic) (maks.) 60A