STB10LN80K5
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STB10LN80K5 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STB10LN80K5
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka MOSFET N-CHANNEL 800V 8A D2PAK
Podatkovni listi: 1.STB10LN80K5.pdf2.STB10LN80K5.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STB10LN80K5
Številka dela STB10LN80K5 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis MOSFET N-CHANNEL 800V 8A D2PAK Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 57959 pcs Podatkovni list 1.STB10LN80K5.pdf2.STB10LN80K5.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 100µA Vgs (Max) ±30V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja D2PAK
Serija MDmesh™ K5 Rds On (Max) @ Id, Vgs 630 mOhm @ 4A, 10V
Odmik moči (maks.) 110W (Tc) Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 427pF @ 100V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 15nC @ 10V Vrsta FET N-Channel
Funkcija FET - Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V
Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 800V natančen opis N-Channel 800V 8A (Tc) 110W (Tc) Surface Mount D2PAK
Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 8A (Tc)