STB10N65K3
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STB10N65K3 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STB10N65K3
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka MOSFET N-CH 650V 10A D2PAK
Podatkovni listi: STB10N65K3.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STB10N65K3
Številka dela STB10N65K3 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis MOSFET N-CH 650V 10A D2PAK Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 36164 pcs Podatkovni list STB10N65K3.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4.5V @ 100µA Vgs (Max) ±30V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja D2PAK
Serija SuperMESH3™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 1 Ohm @ 3.6A, 10V
Odmik moči (maks.) 150W (Tc) Pakiranje Original-Reel®
Paket / primer TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Druga imena 497-14032-6
delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 1180pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 42nC @ 10V
Vrsta FET N-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 650V
natančen opis N-Channel 650V 10A (Tc) 150W (Tc) Surface Mount D2PAK Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 10A (Tc)