STB10N60M2
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STB10N60M2 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STB10N60M2
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka MOSFET N-CH 600V 7.5A D2PAK
Podatkovni listi: STB10N60M2.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STB10N60M2
Številka dela STB10N60M2 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis MOSFET N-CH 600V 7.5A D2PAK Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 80205 pcs Podatkovni list STB10N60M2.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±25V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja D2PAK
Serija MDmesh™ II Plus Rds On (Max) @ Id, Vgs 600 mOhm @ 3A, 10V
Odmik moči (maks.) 85W (Tc) Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Druga imena 497-14528-2
STB10N60M2-ND
delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 400pF @ 100V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 13.5nC @ 10V
Vrsta FET N-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 600V
natančen opis N-Channel 600V 7.5A (Tc) 85W (Tc) Surface Mount D2PAK Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 7.5A (Tc)