STB100NF04T4
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STB100NF04T4 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STB100NF04T4
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka MOSFET N-CH 40V 120A D2PAK
Podatkovni listi: STB100NF04T4.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STB100NF04T4
Številka dela STB100NF04T4 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis MOSFET N-CH 40V 120A D2PAK Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 43735 pcs Podatkovni list STB100NF04T4.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja D2PAK
Serija Automotive, AEC-Q101, STripFET™ II Rds On (Max) @ Id, Vgs 4.6 mOhm @ 50A, 10V
Odmik moči (maks.) 300W (Tc) Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Druga imena 497-5951-2
delovna temperatura -55°C ~ 175°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 5100pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 150nC @ 10V
Vrsta FET N-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 40V
natančen opis N-Channel 40V 120A (Tc) 300W (Tc) Surface Mount D2PAK Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 120A (Tc)