STB100N6F7
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STB100N6F7 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STB100N6F7
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka MOSFET N-CH 60V 100A F7 D2PAK
Podatkovni listi: STB100N6F7.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STB100N6F7
Številka dela STB100N6F7 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis MOSFET N-CH 60V 100A F7 D2PAK Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 44004 pcs Podatkovni list STB100N6F7.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja D2PAK
Serija STripFET™ F7 Rds On (Max) @ Id, Vgs 5.6 mOhm @ 50A, 10V
Odmik moči (maks.) 125W (Tc) Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Druga imena 497-15894-1
delovna temperatura -55°C ~ 175°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 1980pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 30nC @ 10V
Vrsta FET N-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 60V
natančen opis N-Channel 60V 100A (Tc) 125W (Tc) Surface Mount D2PAK Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 100A (Tc)