SMTPA130
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
SMTPA130 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SMTPA130
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka TRISIL 130V BIDIRECT SMB
Podatkovni listi: SMTPA130.pdf
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SMTPA130
Številka dela SMTPA130 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis TRISIL 130V BIDIRECT SMB Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 125812 pcs Podatkovni list SMTPA130.pdf
Stanje napetosti - izklop 130V Voltage - Breakover 173V
Serija SMP, TRISIL™ Pakiranje Original-Reel®
Paket / primer DO-214AA, SMB Druga imena 497-16193-6
Število elementov 1 Tip montaže Surface Mount
Tok - maksimalni impulz (8 / 20μs) 150A Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 50A
Tok - držite (Ih) 150mA Zmogljivost 30pF