SMTPA320
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
SMTPA320 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SMTPA320
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka THYRISTOR 320V 150A SMB
Podatkovni listi: SMTPA320.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije SMTPA320
Številka dela SMTPA320 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis THYRISTOR 320V 150A SMB Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 124014 pcs Podatkovni list SMTPA320.pdf
Stanje napetosti - izklop 320V Voltage - Breakover 400V
Serija SMP, TRISIL™ Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer DO-214AA, SMB Druga imena 497-7915-1
Število elementov 1 Tip montaže Surface Mount
Tok - maksimalni impulz (8 / 20μs) 150A Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 50A
Tok - držite (Ih) 150mA Zmogljivost 25pF
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
SMTV01-B11
SMTV01-B11
Proizvajalci: Bivar, Inc.
Opis: LIGHT PIPE ADAPTER BLU
Na zalogi: 15087 pcs
Prenesi: SMTV01-B11.pdf
RFQ
SMTPOWERBEAD2KIT
SMTPOWERBEAD2KIT
Proizvajalci: Pulse Electronics Corporation
Opis: SMT POWER BEAD INDUCTOR NPB
Na zalogi: 6151 pcs
Prenesi:
RFQ
SMTPA200
SMTPA200
Proizvajalci: STMicroelectronics
Opis: TRISIL 200V BIDIRECT SMB
Prenesi: SMTPA200.pdf
SMTPA180
SMTPA180
Opis: THYRISTOR 180V 150A DO-214AA