SMTPA270
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
SMTPA270 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SMTPA270
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka THYRISTOR 270V 150A DO214AA
Podatkovni listi: SMTPA270.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SMTPA270
Številka dela SMTPA270 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis THYRISTOR 270V 150A DO214AA Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 284055 pcs Podatkovni list SMTPA270.pdf
Stanje napetosti - izklop 270V Voltage - Breakover 360V
Serija SMP, TRISIL™ Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer DO-214AA, SMB Druga imena 497-3724-2
Število elementov 1 Tip montaže Surface Mount
Tok - maksimalni impulz (8 / 20μs) 150A Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 50A
Tok - držite (Ih) 150mA Zmogljivost 25pF