SMTPA100
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
SMTPA100 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SMTPA100
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka THYRISTOR 100V 150A SMB
Podatkovni listi: SMTPA100.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SMTPA100
Številka dela SMTPA100 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis THYRISTOR 100V 150A SMB Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 125825 pcs Podatkovni list SMTPA100.pdf
Stanje napetosti - izklop 100V Voltage - Breakover 133V
Serija SMP, TRISIL™ Pakiranje Original-Reel®
Paket / primer DO-214AA, SMB Druga imena 497-3722-6
Število elementov 1 Tip montaže Surface Mount
Tok - maksimalni impulz (8 / 20μs) 150A Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 50A
Tok - držite (Ih) 150mA Zmogljivost 35pF
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
SMTL6-RC
SMTL6-RC
Proizvajalci: Bivar, Inc.
Opis: LED RED CLEAR 6PLCC SMD
Na zalogi: 72870 pcs
Prenesi: SMTL6-RC.pdf
RFQ
SMTL6-UWDW
SMTL6-UWDW
Proizvajalci: Bivar, Inc.
Opis: LED WARM WHITE DIFF 6PLCC SMD
Na zalogi: 73506 pcs
Prenesi: SMTL6-UWDW.pdf
RFQ
SMTPA220
SMTPA220
Proizvajalci: STMicroelectronics
Opis: TRISIL 220V BIDIRECT SMB
Prenesi: SMTPA220.pdf
SMTL6-UWDN
SMTL6-UWDN
Opis: LED NEUTRAL WHITE DIFF 6PLCC SMD
Prenesi: SMTL6-UWDN.pdf
SMTPA200
SMTPA200
Opis: TRISIL 200V BIDIRECT SMB
Prenesi: SMTPA200.pdf
SMTPA130
SMTPA130
Opis: TRISIL 130V BIDIRECT SMB
Prenesi: SMTPA130.pdf
SMTL6-UWDC
SMTL6-UWDC
Opis: LED ULTRA COOL WHITE DIFF PLCC6
Prenesi: SMTL6-UWDC.pdf
SMTL6-GC
SMTL6-GC
Opis: LED GREEN CLEAR 6PLCC SMD
Prenesi: SMTL6-GC.pdf
SMTPA120
SMTPA120
Opis: TRISIL 120V BIDIRECT SMB
Prenesi: SMTPA120.pdf
SMTPA180
SMTPA180
Opis: THYRISTOR 180V 150A DO-214AA
Prenesi: SMTPA180.pdf
SMTL6-RGB
SMTL6-RGB
Opis: LED RGB CLEAR 6PLCC SMD
Prenesi: SMTL6-RGB.pdf
SMTPA240
SMTPA240
Opis: TRISIL 240V BIDIRECT SMB
Prenesi: SMTPA240.pdf
Industrijske novice
Rohm dodaja 10 avtomobilskih SiC mosfetov
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%