SMP80MC-320
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
SMP80MC-320 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SMP80MC-320
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka TRISIL TELECOM 80A 320V SMB
Podatkovni listi: SMP80MC-320.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SMP80MC-320
Številka dela SMP80MC-320 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis TRISIL TELECOM 80A 320V SMB Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 87301 pcs Podatkovni list SMP80MC-320.pdf
Stanje napetosti - izklop 320V Voltage - Breakover 400V
Serija SMP, TRISIL™ Pakiranje Original-Reel®
Paket / primer DO-214AA, SMB Druga imena 497-7912-6
Število elementov 1 Tip montaže Surface Mount
Tok - maksimalni impulz (8 / 20μs) 200A Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 80A
Tok - držite (Ih) 150mA Zmogljivost 25pF