SMP80MC-160
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
SMP80MC-160 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SMP80MC-160
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka TRISIL 80A 160V BIDIRECT SMB
Podatkovni listi: SMP80MC-160.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SMP80MC-160
Številka dela SMP80MC-160 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis TRISIL 80A 160V BIDIRECT SMB Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 139309 pcs Podatkovni list SMP80MC-160.pdf
Stanje napetosti - izklop 160V Voltage - Breakover 205V
Serija SMP, TRISIL™ Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer DO-214AA, SMB Druga imena 497-4766-1
SMP80MC160
Število elementov 1 Tip montaže Surface Mount
Tok - maksimalni impulz (8 / 20μs) 200A Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 80A
Tok - držite (Ih) 150mA Zmogljivost 25pF