SMP80MC-140
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
SMP80MC-140 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SMP80MC-140
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka TRISIL 80A 140V BIDIRECT SMB
Podatkovni listi: SMP80MC-140.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SMP80MC-140
Številka dela SMP80MC-140 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis TRISIL 80A 140V BIDIRECT SMB Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 145366 pcs Podatkovni list SMP80MC-140.pdf
Stanje napetosti - izklop 140V Voltage - Breakover 180V
Serija SMP, TRISIL™ Pakiranje Original-Reel®
Paket / primer DO-214AA, SMB Druga imena 497-4782-6
SMP80MC140
Število elementov 1 Tip montaže Surface Mount
Tok - maksimalni impulz (8 / 20μs) 200A Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 80A
Tok - držite (Ih) 150mA Zmogljivost 25pF
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
SMP8.0A-M3/85A
SMP8.0A-M3/85A
Proizvajalci: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis: TVS DIODE 8V 13.6V DO220AA
Na zalogi: 1143721 pcs
Prenesi: SMP8.0A-M3/85A.pdf
RFQ
SMP75-8
SMP75-8
Proizvajalci: STMicroelectronics
Opis: THYRISTOR 8V 250A SMB