SMP80MC-200
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
SMP80MC-200 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SMP80MC-200
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka TRISIL 80A 200V BIDIRECT SMB
Podatkovni listi: SMP80MC-200.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SMP80MC-200
Številka dela SMP80MC-200 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis TRISIL 80A 200V BIDIRECT SMB Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 295652 pcs Podatkovni list SMP80MC-200.pdf
Stanje napetosti - izklop 200V Voltage - Breakover 255V
Serija SMP, TRISIL™ Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer DO-214AA, SMB Druga imena 497-4781-2
SMP80MC200
Število elementov 1 Tip montaže Surface Mount
Tok - maksimalni impulz (8 / 20μs) 200A Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 80A
Tok - držite (Ih) 150mA Zmogljivost 25pF