SMP30-240
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
SMP30-240 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SMP30-240
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka TRISIL 30A 240V BIDIRECT SMA
Podatkovni listi: SMP30-240.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SMP30-240
Številka dela SMP30-240 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis TRISIL 30A 240V BIDIRECT SMA Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 113917 pcs Podatkovni list SMP30-240.pdf
Stanje napetosti - izklop 240V Voltage - Breakover 320V
Serija SMP, TRISIL™ Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer DO-214AC, SMA Druga imena 497-12528-1
Število elementov 1 Tip montaže Surface Mount
Tok - maksimalni impulz (8 / 20μs) 70A Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 30A
Tok - držite (Ih) 150mA Zmogljivost 20pF