SMP30-130
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
SMP30-130 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SMP30-130
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka TRISIL 130V BIDIRECT SMA
Podatkovni listi: SMP30-130.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SMP30-130
Številka dela SMP30-130 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis TRISIL 130V BIDIRECT SMA Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 344550 pcs Podatkovni list SMP30-130.pdf
Stanje napetosti - izklop 130V Voltage - Breakover 176V
Serija SMP, TRISIL™ Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer DO-214AC, SMA Število elementov 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tok - maksimalni impulz (8 / 20μs) 70A
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 30A Tok - držite (Ih) 150mA
Zmogljivost 30pF