SMP30-180
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
SMP30-180 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SMP30-180
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka TRISIL 180V BIDIRECT SMA
Podatkovni listi: SMP30-180.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije SMP30-180
Številka dela SMP30-180 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis TRISIL 180V BIDIRECT SMA Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 404784 pcs Podatkovni list SMP30-180.pdf
Stanje napetosti - izklop 180V Voltage - Breakover 240V
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tok - maksimalni impulz (8 / 20μs) 70A
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 30A Tok - držite (Ih) 150mA
Zmogljivost 25pF