SMP30-200
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
SMP30-200 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SMP30-200
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka TRISIL 200V BIDIRECT SMA
Podatkovni listi: SMP30-200.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije SMP30-200
Številka dela SMP30-200 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis TRISIL 200V BIDIRECT SMA Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 418522 pcs Podatkovni list SMP30-200.pdf
Stanje napetosti - izklop 200V Voltage - Breakover 267V
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tok - maksimalni impulz (8 / 20μs) 70A
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 30A Tok - držite (Ih) 150mA
Zmogljivost 25pF