SMM4F20A-TR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
SMM4F20A-TR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SMM4F20A-TR
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka TVS DIODE 20V 42.8V DO222-AA
Podatkovni listi: SMM4F20A-TR.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije SMM4F20A-TR
Številka dela SMM4F20A-TR Proizvajalec STMicroelectronics
Opis TVS DIODE 20V 42.8V DO222-AA Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 749305 pcs Podatkovni list SMM4F20A-TR.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 20V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 42.8V
Napetost - razčlenitev (min) 22.8V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja DO222-AA
Serija SMM4F, TRANSIL™ Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 400W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer DO-222AA Druga imena 497-7906-2
SMM4F20A-TR-ND
SMM4F20ATR
delovna temperatura -55°C ~ 175°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 54A (8/20µs) Zmogljivost @ Pogostost -