| Številka dela | SMM4F12A-TR | Proizvajalec | STMicroelectronics |
|---|---|---|---|
| Količina na voljo | 730533 pcs | Podatkovni list | SMM4F12A-TR.pdf |
| Napetost - povratni odklop (tip) | 1 | Voltage - Clamping (Max) @ Ipp | 13.3V |
| Napetost - razčlenitev (min) | 12V | Napetost - razčlenitev | DO222-AA |
| Tip | Zener | Serija | SMM4F, TRANSIL™ |
| RoHS Status | Tape & Reel (TR) | Ripple Current - nizka frekvenca | General Purpose |
| Zaščita električnega voda | 400W | Power - Peak Pulse | 91A (8/20µs) |
| Polarizacija | DO-222AA | Druga imena | 497-7902-2 SMM4F12A-TR-ND SMM4F12ATR |
| delovna temperatura | -55°C ~ 175°C (TJ) | Tip montaže | Surface Mount |
| Raven občutljivosti na vlago (MSL) | 1 (Unlimited) | Številka izdelka proizvajalca | SMM4F12A-TR |
| Opis | TVS DIODE 12VWM 25.3VC DO222AA | Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) | 25.3V |