SMM4F15A-TR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
SMM4F15A-TR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SMM4F15A-TR
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka TVS DIODE 15VWM 32.5VC DO222AA
Podatkovni listi: SMM4F15A-TR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
12000 pcs
24000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SMM4F15A-TR
Številka dela SMM4F15A-TR Proizvajalec STMicroelectronics
Opis TVS DIODE 15VWM 32.5VC DO222AA Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 760945 pcs Podatkovni list SMM4F15A-TR.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 1 Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 17.1V
Napetost - razčlenitev (min) 15V Napetost - razčlenitev DO222-AA
Tip Zener Serija SMM4F, TRANSIL™
RoHS Status Tape & Reel (TR) Ripple Current - nizka frekvenca General Purpose
Zaščita električnega voda 400W Power - Peak Pulse 71A (8/20µs)
Polarizacija DO-222AA Druga imena 497-7904-2
SMM4F15A-TR-ND
SMM4F15ATR
delovna temperatura -55°C ~ 175°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Številka izdelka proizvajalca SMM4F15A-TR
Opis TVS DIODE 15VWM 32.5VC DO222AA Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 32.5V