SMM4F33A-TR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
SMM4F33A-TR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SMM4F33A-TR
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka TVS DIODE 33V 69.7V DO222-AA
Podatkovni listi: SMM4F33A-TR.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije SMM4F33A-TR
Številka dela SMM4F33A-TR Proizvajalec STMicroelectronics
Opis TVS DIODE 33V 69.7V DO222-AA Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 576069 pcs Podatkovni list SMM4F33A-TR.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 33V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 69.7V
Napetost - razčlenitev (min) 37.1V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja DO222-AA
Serija SMM4F, TRANSIL™ Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 400W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer DO-222AA delovna temperatura -55°C ~ 175°C (TJ)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 33A (8/20µs)