PD55008L-E
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
PD55008L-E Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PD55008L-E
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka TRANSISTOR RF 5X5 POWERFLAT
Podatkovni listi: PD55008L-E.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PD55008L-E
Številka dela PD55008L-E Proizvajalec STMicroelectronics
Opis TRANSISTOR RF 5X5 POWERFLAT Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5990 pcs Podatkovni list PD55008L-E.pdf
Napetost - preskus 12.5V Napetost - ocenjena 40V
Vrsta tranzistorja LDMOS Paket naprave za dobavitelja PowerFLAT™ (5x5)
Serija - Moč - izhod 8W
Pakiranje Original-Reel® Paket / primer 8-PowerVDFN
Druga imena 497-6473-6 Slika hrupa -
Gain 19dB Pogostost 500MHz
natančen opis RF Mosfet LDMOS 12.5V 150mA 500MHz 19dB 8W PowerFLAT™ (5x5) Trenutna ocena 5A
Tok - preskus 150mA Številka osnovnega dela PD55008
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
PD55008
PD55008
Proizvajalci: STMicroelectronics
Opis: FET RF 40V 500MHZ POWERFLAT