PD55008TR-E
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
PD55008TR-E Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PD55008TR-E
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka TRANSISTOR RF POWERSO-10
Podatkovni listi: PD55008TR-E.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
600 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PD55008TR-E
Številka dela PD55008TR-E Proizvajalec STMicroelectronics
Opis TRANSISTOR RF POWERSO-10 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 9863 pcs Podatkovni list PD55008TR-E.pdf
Napetost - preskus 12.5V Napetost - ocenjena 40V
Vrsta tranzistorja LDMOS Paket naprave za dobavitelja PowerSO-10RF (Formed Lead)
Serija - Moč - izhod 8W
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer PowerSO-10RF Exposed Bottom Pad (2 Formed Leads)
Druga imena 497-6474-2
PD55008TR-E-ND
PD55008TRE
Slika hrupa -
Gain 17dB Pogostost 500MHz
natančen opis RF Mosfet LDMOS 12.5V 150mA 500MHz 17dB 8W PowerSO-10RF (Formed Lead) Trenutna ocena 4A
Tok - preskus 150mA Številka osnovnega dela PD55008
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
PD55008
PD55008
Proizvajalci: STMicroelectronics
Opis: FET RF 40V 500MHZ POWERFLAT