PD55003TR-E
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
PD55003TR-E Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PD55003TR-E
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka FET RF 40V 500MHZ PWRSO-10
Podatkovni listi: PD55003TR-E.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
600 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PD55003TR-E
Številka dela PD55003TR-E Proizvajalec STMicroelectronics
Opis FET RF 40V 500MHZ PWRSO-10 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 11872 pcs Podatkovni list PD55003TR-E.pdf
Napetost - preskus 12.5V Napetost - ocenjena 40V
Vrsta tranzistorja LDMOS Paket naprave za dobavitelja 10-PowerSO
Serija - Moč - izhod 3W
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer PowerSO-10 Exposed Bottom Pad
Slika hrupa - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Gain 17dB
Pogostost 500MHz natančen opis RF Mosfet LDMOS 12.5V 50mA 500MHz 17dB 3W 10-PowerSO
Trenutna ocena 2.5A Tok - preskus 50mA