PD55003S-E
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
PD55003S-E Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PD55003S-E
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka FET RF 40V 500MHZ PWRSO10
Podatkovni listi: PD55003S-E.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
400 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PD55003S-E
Številka dela PD55003S-E Proizvajalec STMicroelectronics
Opis FET RF 40V 500MHZ PWRSO10 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 10260 pcs Podatkovni list PD55003S-E.pdf
Napetost - preskus 12.5V Napetost - ocenjena 40V
Vrsta tranzistorja LDMOS Paket naprave za dobavitelja PowerSO-10RF (Straight Lead)
Serija - Moč - izhod 3W
Pakiranje Tube Paket / primer PowerSO-10 Exposed Bottom Pad
Druga imena 497-5298-5
PD55003SE
Slika hrupa -
Gain 17dB Pogostost 500MHz
natančen opis RF Mosfet LDMOS 12.5V 50mA 500MHz 17dB 3W PowerSO-10RF (Straight Lead) Trenutna ocena 2.5A
Tok - preskus 50mA Številka osnovnega dela PD55003