LDLN025J33R
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
LDLN025J33R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LDLN025J33R
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IC REG LIN 3.3V 250MA 4FLIPCHIP
Podatkovni listi: 1.LDLN025J33R.pdf2.LDLN025J33R.pdf3.LDLN025J33R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
6000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LDLN025J33R
Številka dela LDLN025J33R Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IC REG LIN 3.3V 250MA 4FLIPCHIP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 235158 pcs Podatkovni list 1.LDLN025J33R.pdf2.LDLN025J33R.pdf3.LDLN025J33R.pdf
Voltage Dropout (Max) 0.2V @ 250mA Voltage - Output (Min / Fixed) 3.3V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 5.5V
Paket naprave za dobavitelja 4-FlipChip Serija -
Paket / primer 4-XFBGA, FCBGA PSRR 80dB ~ 60dB (100Hz ~ 100KHz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena 497-16900-2 delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TJ)
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 250mA 4-FlipChip Tok - Supply (Max) 425µA
Trenutni - Quiescent (Iq) 25µA Trenutni - izhod 250mA