LDLN025J275R
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
LDLN025J275R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LDLN025J275R
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IC REG LIN 2.75V 250MA 4FLIPCHIP
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije LDLN025J275R
Številka dela LDLN025J275R Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IC REG LIN 2.75V 250MA 4FLIPCHIP Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 236845 pcs Podatkovni list
Voltage Dropout (Max) 0.2V @ 250mA Voltage - Output (Min / Fixed) 2.75V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 5.5V
Paket naprave za dobavitelja 4-FlipChip (0.63x0.63) Serija -
Paket / primer 4-XFBGA, FCBGA PSRR 80dB ~ 60dB (100Hz ~ 100KHz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TJ) Število regulatorjev 1
Tip montaže Surface Mount natančen opis Linear Voltage Regulator IC 1 Output 250mA 4-FlipChip (0.63x0.63)
Tok - Supply (Max) 425µA Trenutni - Quiescent (Iq) 25µA
Trenutni - izhod 250mA Nadzorne funkcije Enable