LDLN015PU33R
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
LDLN015PU33R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LDLN015PU33R
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IC REG LINEAR 3.3V 150MA 6DFN
Podatkovni listi: LDLN015PU33R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
6000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LDLN015PU33R
Številka dela LDLN015PU33R Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IC REG LINEAR 3.3V 150MA 6DFN Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 161087 pcs Podatkovni list LDLN015PU33R.pdf
Voltage Dropout (Max) 0.18V @ 150mA Voltage - Output (Min / Fixed) 3.3V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 5.5V
Paket naprave za dobavitelja 6-DFN (2x2) Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 6-UFDFN Exposed Pad PSRR 92dB ~ 50dB (1kHz ~ 100kHz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena 497-15225-2 delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 150mA 6-DFN (2x2) Tok - Supply (Max) 120µA
Trenutni - Quiescent (Iq) 60µA Trenutni - izhod 150mA