LDLN025J28R
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
LDLN025J28R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LDLN025J28R
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IC REG LIN 2.8V 250MA 4FLIPCHIP
Podatkovni listi: 1.LDLN025J28R.pdf2.LDLN025J28R.pdf3.LDLN025J28R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LDLN025J28R
Številka dela LDLN025J28R Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IC REG LIN 2.8V 250MA 4FLIPCHIP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 93955 pcs Podatkovni list 1.LDLN025J28R.pdf2.LDLN025J28R.pdf3.LDLN025J28R.pdf
Voltage Dropout (Max) 0.2V @ 250mA Voltage - Output (Min / Fixed) 2.8V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 5.5V
Paket naprave za dobavitelja 4-FlipChip Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature, Short Circuit, Soft Start Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 4-XFBGA, FCBGA PSRR 80dB ~ 60dB (100Hz ~ 100KHz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena 497-17039-1 delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TJ)
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.8V 250mA 4-FlipChip Tok - Supply (Max) 425µA
Trenutni - Quiescent (Iq) 25µA Trenutni - izhod 250mA