LDLN025M25R
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
LDLN025M25R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LDLN025M25R
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IC REG LINEAR 2.5V 250MA SOT23-5
Podatkovni listi: 1.LDLN025M25R.pdf2.LDLN025M25R.pdf3.LDLN025M25R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
6000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LDLN025M25R
Številka dela LDLN025M25R Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IC REG LINEAR 2.5V 250MA SOT23-5 Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 237865 pcs Podatkovni list 1.LDLN025M25R.pdf2.LDLN025M25R.pdf3.LDLN025M25R.pdf
Voltage Dropout (Max) 0.2V @ 250mA Voltage - Output (Min / Fixed) 2.5V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 5.5V
Paket naprave za dobavitelja SOT-23-5 Serija -
Paket / primer SC-74A, SOT-753 PSRR 80dB ~ 60dB (100Hz ~ 100KHz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena 497-17805-2
LDLN025M25R-ND
delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TJ)
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) natančen opis Linear Voltage Regulator IC 1 Output 250mA SOT-23-5
Tok - Supply (Max) 425µA Trenutni - Quiescent (Iq) 25µA
Trenutni - izhod 250mA Nadzorne funkcije Enable