LD59030DTPU28R
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
LD59030DTPU28R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LD59030DTPU28R
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IC REG LINEAR 2.8V 300MA 4DFN
Podatkovni listi: 1.LD59030DTPU28R.pdf2.LD59030DTPU28R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LD59030DTPU28R
Številka dela LD59030DTPU28R Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IC REG LINEAR 2.8V 300MA 4DFN Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 185910 pcs Podatkovni list 1.LD59030DTPU28R.pdf2.LD59030DTPU28R.pdf
Voltage Dropout (Max) 0.23V @ 300mA Voltage - Output (Min / Fixed) 2.8V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 5.5V
Paket naprave za dobavitelja 4-DFN (1x1) Serija -
Zaščitne lastnosti Over Temperature Paket / primer 4-XDFN Exposed Pad
PSRR 75dB ~ 55dB (1kHz ~ 100kHz) Vrsta izhoda Fixed
Izhodna konfiguracija Positive Druga imena 497-17716
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Število regulatorjev 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
natančen opis Linear Voltage Regulator IC 1 Output 300mA 4-DFN (1x1) Tok - Supply (Max) 305µA
Trenutni - Quiescent (Iq) 40µA Trenutni - izhod 300mA