LD59015C25R
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
LD59015C25R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LD59015C25R
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IC REG LIN 2.5V 150MA SOT323-5
Podatkovni listi: LD59015C25R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
6000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LD59015C25R
Številka dela LD59015C25R Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IC REG LIN 2.5V 150MA SOT323-5 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 369262 pcs Podatkovni list LD59015C25R.pdf
Voltage Dropout (Max) 0.21V @ 150mA Voltage - Output (Min / Fixed) 2.5V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 5.5V
Paket naprave za dobavitelja SOT-323-5 Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353 PSRR -
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena 497-13242-2 delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 150mA SOT-323-5 Tok - Supply (Max) 110µA
Trenutni - Quiescent (Iq) 60µA Trenutni - izhod 150mA