LD59015C33R
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
LD59015C33R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LD59015C33R
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IC REG LIN 3.3V 150MA SOT323-5
Podatkovni listi: LD59015C33R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LD59015C33R
Številka dela LD59015C33R Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IC REG LIN 3.3V 150MA SOT323-5 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 120459 pcs Podatkovni list LD59015C33R.pdf
Voltage Dropout (Max) 0.21V @ 150mA Voltage - Output (Min / Fixed) 3.3V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 5.5V
Paket naprave za dobavitelja SOT-323-5 Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature Pakiranje Original-Reel®
Paket / primer 5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353 PSRR -
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena 497-10611-6 delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 150mA SOT-323-5 Tok - Supply (Max) 110µA
Trenutni - Quiescent (Iq) 60µA Trenutni - izhod 150mA