LD59100PUR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STMicroelectronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LD59100PUR
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IC REG LINEAR POS ADJ 1A 8DFN
Podatkovni listi: 1.LD59100PUR.pdf2.LD59100PUR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LD59100PUR
Številka dela LD59100PUR Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IC REG LINEAR POS ADJ 1A 8DFN Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 106742 pcs Podatkovni list 1.LD59100PUR.pdf2.LD59100PUR.pdf
Voltage Dropout (Max) 0.5V @ 1A Voltage - Output (Min / Fixed) 0.3V
Voltage - Output (Max) 5.5V Napetost - Vhod (maks.) 5.5V
Paket naprave za dobavitelja 8-DFN (3x3) Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 8-VDFN Exposed Pad PSRR 78dB ~ 58dB (100Hz)
Vrsta izhoda Adjustable Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena 497-17770-1 delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) natančen opis Linear Voltage Regulator IC 1 Output 1A 8-DFN (3x3)
Tok - Supply (Max) 280µA Trenutni - Quiescent (Iq) 130µA
Trenutni - izhod 1A Nadzorne funkcije Enable