LD1117AV18
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
LD1117AV18 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LD1117AV18
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IC REG LINEAR 1.8V 1A TO220AB
Podatkovni listi: LD1117AV18.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije LD1117AV18
Številka dela LD1117AV18 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IC REG LINEAR 1.8V 1A TO220AB Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 102754 pcs Podatkovni list LD1117AV18.pdf
Voltage Dropout (Max) 1.3V @ 1A Voltage - Output (Min / Fixed) 1.8V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 15V
Paket naprave za dobavitelja TO-220AB Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature Pakiranje Tube
Paket / primer TO-220-3 PSRR 80dB (120Hz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena 497-1483-5 delovna temperatura 0°C ~ 125°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Through Hole
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 1A TO-220AB Trenutni - Quiescent (Iq) 10mA
Trenutni - izhod 1A Nadzorne funkcije -