LD1117AV33
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
LD1117AV33 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LD1117AV33
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IC REG LINEAR 3.3V 1A TO220AB
Podatkovni listi: LD1117AV33.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LD1117AV33
Številka dela LD1117AV33 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IC REG LINEAR 3.3V 1A TO220AB Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 172808 pcs Podatkovni list LD1117AV33.pdf
Voltage Dropout (Max) 1.3V @ 1A Voltage - Output (Min / Fixed) 3.3V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 15V
Paket naprave za dobavitelja TO-220AB Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature Pakiranje Tube
Paket / primer TO-220-3 PSRR 75dB (120Hz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena 497-1485-5 delovna temperatura 0°C ~ 125°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Through Hole
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 1A TO-220AB Trenutni - Quiescent (Iq) 10mA
Trenutni - izhod 1A Nadzorne funkcije -
Številka osnovnega dela LD1117A
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
LD1117ASTR
LD1117ASTR
Proizvajalci: STMicroelectronics
Opis: IC REG LINEAR POS ADJ 1A SOT223
Na zalogi: 119090 pcs
Prenesi: LD1117ASTR.pdf
RFQ
LD1117AV
LD1117AV
Opis: IC REG LINEAR POS ADJ 1A TO220AB